09 вересня 2020, 18:37

МОЗ спростить процедури закупівель систем киснепостачання та вакцин від грипу

Урядовий портал

Уряд підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо спрощення процедури закупівель систем киснепостачання та вакцин від грипу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні створять Нацоператора на ринку тютюнових виробів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Кабінет Міністрів підтримав ініціативу МОЗ та розширив перелік товарів, робіт та послуг для протидії COVID-19, щодо яких діє спрощена процедура закупівлі та які звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Відповідна постанова ухвалена сьогодні, 9 вересня, на засіданні Уряду.

"Передбачається внесення змін до постанов Уряду №224 та №225 щодо спрощеної процедури закупівлі та звільнення від оподаткування податком на додану вартість товарів, робіт та послуг, які використовуються у боротьбі з коронавірусною хворобою. Це питання стосується систем киснепостачання, забезпечення вакцинами проти грипу та проведення вакцинації осіб, які належать до групи ризику із захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19", - зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.

Нагадаємо, Уряд затвердив план пріоритетних дій на 2020 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати