31 серпня 2020, 13:15

МОН та ЮНІСЕФ запускають кампанію про безпечне навчання під час пандемії

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає інформаційну кампанію "Школо, ми готові".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 вересня запрацює новий механізм монетизації "пакунку малюка"".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, мета кампанії - проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021. А також - залучити вчителів, батьків та учнів до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.

"Наша спільна відповідальність - зробити цей навчальний рік зрозумілим та безпечним для здоров’я учнів, батьків, учителів, директорів шкіл. Для цього спільно з нашими партнерами ЮНІСЕФ ми запускаємо кампанію "Школо, ми готові", мета якої - простими словами розказати про правила та умови навчання в період пандемії, які допоможуть зберегти здоров’я. Ми вдячні ЮНІСЕФ за підтримку української освіти у час випробувань", - зазначила заступник Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Зокрема, у рамках інформаційної кампанії розроблено матеріали, які допоможуть директорам, вчителям, батькам та учням підготуватися до роботи і навчання у нових умовах. Вся докладна інформація та матеріали доступні на mon-covid19.info/schools.

Друковані постери щодо правил респіраторної гігієни, рекомендацій щодо безпечних умов навчання та особливості різних форматів навчання буде надіслано у школи, а електронні версії будуть доступні для завантаження на mon-covid19.info/schools.

Частиною кампанії "Школо, ми готові" є плани та додаткові матеріали для першого уроку 2020/2021 навчального року, який рекомендовано присвятити правилам безпечного навчання під час карантину.

Так, матеріали для 1-4 класів доступні для завантаження за цим посиланням, для 5-11 класів – за цим. МОН рекомендує використовувати ці навчальні матеріали під час першого уроку про COVID-19.

Кампанію "Школо, ми готові" реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та ГС "Освіторія".

Нагадаємо, Уряд погодив проект Указу Президента України щодо порядку здійснення помилування.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати