03 вересня 2020, 15:49

МОН підготувало новий підхід до визначення переліку наукових фахових видань

Прес-служба МОН

Міністерство освіти і науки України сформулювало позицію щодо удосконалення механізму формування переліку наукових фахових видань.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено перелік спеціальностей молодшого бакалавра, для яких запроваджено додаткове регулювання".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

"Зокрема, розроблено проект наказу МОН "Про внесення змін до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом МОН від 15 січня 2018 року № 32". Порівняльна таблиця до проекту наказу розміщена на сайті Міністерства", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наукові фахові видання, що включені до вказаного Переліку, застосовуються, зокрема, для офіційного визнання наукових публікацій, у тому числі щодо оприлюднення основних наукових результатів дисертацій здобувачами наукових ступенів та досліджень претендентів на присвоєння вчених звань.

Так, в актуальному Переліку наразі розміщено 99 наукових видань, що включені до категорії "А" (ці видання входять до наукометричних баз Scopus та/або Web of Science Core Collection), та 1018 наукових видань, включених до категорії "Б".

Міністерство освіти і науки України пропонує інститутам громадянського суспільства, науковим установам, закладам освіти, окремим науковцям та експертам долучитися до громадського обговорення проекту наказу МОН "Про внесення змін до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом МОН від 15 січня 2018 року № 32".

Нагадаємо, понад 2000 українських шкіл підключать до високоякісного інтернету.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати