24 грудня 2020, 14:34

Минулого тижня органи ДВС стягнули 217,6 млн грн заборгованості з аліментів

Прес-служба Міністерства юстиції

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 217,6 млн грн аліментів. З них, 38,5 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Про реальний стан фінансування судів можна дізнатися з інтерактивної мапи на сайті ВРП"

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Так, на виконанні у Замостянському відділі державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) з жовтня 2016 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання доньки у розмірі 1/3 частини всіх видів доходу.

Задля запобігання можливого відчуження майна, належного боржнику, державним виконавцем була винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження. Відомості про обтяження майна, належного боржнику, зареєстровані у відповідних Державних реєстрах, крім того винесено постанову про арешт коштів.

Для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, державним виконавцем до боржника застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

З метою погашення заборгованості державним виконавцем звернуто стягнення на нерухоме майно боржника. Після третіх торгів майно не було реалізовано і стягувачка виявила бажання отримати його в рахунок погашення боргу. У зв’язку з чим погашено заборгованість по аліментах у сумі 115 666 грн, виконавчий збір у сумі 11 567 грн та штраф у сумі 43 966 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2020 року стягнули 6,1 млрд грн аліментів. З них 1,4 млрд грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Нагадаємо, глава держави підписав закон щодо доступу українців до вакцин від COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати