24 грудня 2020, 13:05

Глава держави підписав закон щодо доступу українців до вакцин від COVID-19

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)" № 1075-ІХ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон щодо відновлення відповідальності за недостовірне декларування".

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Як зазначається, документ створює умови для забезпечення доступу населення України до безпечних, якісних та ефективних вакцин проти COVID-19. Зокрема, скорочуються строки затвердження клінічних випробувань та проведення державної реєстрації для вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби.

Закон, який підписав Глава держави, сприятиме зменшенню навантаження на вітчизняну систему охорони здоров’я шляхом вакцинації значної кількості пацієнтів у межах клінічних випробувань.

Крім того, документ прискорить вихід на український ринок вакцин, які успішно пройдуть клінічні випробування, що позитивно вплине на імідж України.

У ОП відзначають, що наразі у світі не існує специфічного лікування коронавірусної хвороби, тож швидка розробка та застосування ефективної й безпечної вакцини проти неї є життєво важливим заходом для зменшення поширення інфекції та захисту найвразливіших груп населення.

Нагадаємо, в Україні з’явиться інтернет-портал про злочини на тимчасово окупованих територіях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати