03 березня 2023, 10:40

Міноборони, АПУ та IBA підписали меморандум про взаєморозуміння

АПУ

Міністерство оборони України, Асоціація правників України та Міжнародна асоціація юристів (IBA) 1 березня 2023 року в Києві підписали Меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомили в АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


АПУ Міноборони

Читайте також: "У Львові осередок Ліги студентів АПУ організовує Compliance Law Forum".

Метою Меморандуму є "консолідація зусиль сторін, спрямованих на системний моніторинг застосування та вдосконалення законодавства про порядок проходження військової служби, забезпечення належного представництва у справах, пов’язаних з військовими та воєнними злочинами, та створення відповідних механізмів для його впровадження в межах співробітництва, визначеного цим Меморандумом".

Сторони в межах співробітництва зобов’язалися сприяти впровадженню та поширенню міжнародних стандартів і кращих світових практик забезпечення належного представництва у справах, пов’язаних із військовими та воєнними злочинами.

У межах Меморандуму Міноборони, АПУ та IBA надаватимуть одне одному організаційну підтримку, проводитимуть тематичні онлайн- та офлайн-семінари, спільно розроблятимуть пропозиції щодо внесення змін до законодавства, навчальних програм і допоміжних матеріалів щодо справ, пов’язаних із військовими та воєнними злочинами тощо.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати