20 серпня 2020, 18:54

Мінінфраструктури розпочинає процес концесії порту Чорноморськ

Прес-служба Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури України дає старт новому концесійному проекту в порту Чорноморська та оголошує конкурс на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і тендерної документації для його реалізації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також:  "Укладено договір концесії на передачу морського порту "Ольвія"".

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, зазначає прес-служба Мінінфраструктури.

"Саме сьогодні, у день підписання другого концесійного договору в морському порту "Ольвія" ми розпочинаємо новий концесійний проєкт поромної переправи у порту Чорноморська. У рамках цієї концесії плануємо залучити інвестиції в розмірі від 150 млн грн, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. Це будівництво нового паркінгу для вантажівок і терміналу для пасажирів та водіїв, а також станції техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки, заміна асфальту та встановлення системи відеонагляду на відкритих складах, ремонт підйомного моста тощо. Очікуємо до кінця цього року розробити та погодити ТЕО, щоб вже наступного року оголосити концесійний конкурс", - зазначив Владислав Криклій.

Крім цього, за словами очільника Міністерства, вже 6 ділянок доріг загальною протяжністю 1500 км відібрані для потенційних пілотних проєктів державно-приватного партнерства. Розмір інвестицій сягатиме близько 2 млрд доларів США.

Також завершено пре-ТЕО трьох аеропортів і ЄБРР готовий розглянути можливість фінансування розробки ТЕО.

Нагадаємо, Кабмін ліквідував Інспекцію з питань підготовки та дипломування моряків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати