11 серпня 2015, 17:50

Мінекономрозвику закликає бізнес до співпраці з Держрезервом

Урядовий портал

Мінекономрозвитку впроваджує прозоре та ефективне управління Держрезервом України та закликає бізнес до відкритої співпраці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У свою чергу, Державне агентство резерву України наголошує на готовності завоювати довіру українського бізнесу, а також забезпечити гідний рівень прозорості роботи держпідприємств та якість їх корпоративного управління.

«Діяльність цієї державної установи довгі роки була закритою від очей громадськості та підприємництва. Після призначення нового голови відомства триває його реформа. Результатом впровадження цієї реформи стане відповідність української структури європейській моделі системи державного резерву», - зазначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж.

За словами голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука, понад 30 підприємств відомства, що працюють у сфері приймання, зберігання та переробки зерна, а також мукомельних послуг, володіють складськими, холодильними приміщеннями й об’єктами зберігання нафтопродуктів та відкриті до співпраці з реальним сектором економіки.

«Державне Агентство резерву України зобов’язується забезпечувати максимальний рівень прозорості та надійності відносин із своїми партнерами», - наголосив голова Держрезерву. «Ми готові завоювати довіру українського бізнесу і відкрити нову сторінку відносин із підприємцями», – підкреслює голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

Ініціатива є кроком у реалізації Стратегії підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженої Кабінетом Міністрів України 27 травня 2015 року. Вона відповідає європейській моделі системи державного резерву. Очікується, що завдяки такому партнерству вдасться забезпечити рівні умови діяльності компаній на ринку, підвищити рівень прозорості роботи держпідприємств та якість їх корпоративного управління.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати