25 червня 2020, 10:11

Мінекономіки вивело низку товарів з-під дії тимчасового мита на полімери

Прес-служба Мінекономіки

За дорученням Президента України Володимира ЗеленськогоМіністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства доопрацювало документ, згідно з яким з 24 червня мито на ввезення з-за кордону полімерних матеріалів у розмірі 18% буде застосовуватися до дуже вузького кола товарів. Ці товари виробляються в Україні, тому бізнес не понесе додаткових затрат.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україну залучено 7 потенційних американських інвесторів".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Це зважене рішення спрямоване на захист усіх національних виробників, як хіміків, так і виробників готової продукції – шпалер, вікон, харчової упаковки тощо", - зазначили у відомстві.

За словами очільника відомства Ігоря Петрашка, це рішення передусім позитивно вплине на вартість кінцевої продукції при переробці полімерів: "Ініціатива Президента є дуже своєчасною. В Україні налічується близько 50 підприємств такого профілю. Там працюють понад 30 тисяч людей. У зв’язку з нелегкою економічною ситуацією на тлі пандемії як у світі, так і в нашій державі, – уточнення рішення по тимчасових митах є необхідним. Мінекономіки за кілька днів проаналізувало ринки, де використовуються полімери, і дійшло висновку, що звуження товарів, на які застосовується мито  – є економічно вигідним та обґрунтованим".

Зокрема, на практиці це дасть змогу належним чином захистити національного виробникам полімерів і зберегти переробникам полімерів потужності виробництва, не скорочуючи його, а також не підвищувати кінцеву вартість виробленої продукції. В результаті, рішення дозволить зберегти робочі місця, що є одним з ключових завдань в рамках програми діяльності Кабінету Міністрів, ринки збуту та валютну виручку – завдяки продажу товару на експорт.

Нагадаємо, Мінекономіки працює над проектами щодо корпоратизації підприємств космічної сфери.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати