28 вересня 2020, 18:02

Мінцифри та ПРООН оголошують хакатон для розвитку громад Hack for Locals 2.0

Прес-служба Мінцифри України

Мінцифри спільно із програмою ООН із відновлення та розбудови миру запрошують взяти участь у хакатоні Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив сферу компетенції Мінцифри"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Об'єднання небайдужих учасників з усієї України - розробників, дизайнерів, представників громад, управлінців, активістів та ентузіастів громадянського суспільства, надавачів послуг з безпеки, підприємців і маркетологів запрошуються для плідної співпраці та пошуку рішень, які сприятимуть побудові більш «розумних», сильних, безпечних і згуртованих спільнот.

Три найкращі проєкти отримають грант на реалізацію ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту складає від  $3 000 до $30 000 залежно від ідеї та географії проєкту), підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів. 

Ідея проєкту має відповідати одному з напрямів:

  1. Цифрова безпека та цифрова грамотність.

  2. Інклюзивні послуги з безпеки для кожного.

  3. Координація діяльності між різними надавачами послуг з безпеки та громадами.

  4. Реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (як об’єднати громадян, представників влади та надавачів послуг з безпеки на місцевому рівні в разі надзвичайної ситуації або загрози, для того, щоб провести необхідні превентивні заходи та зробити спільні дії швидшими та ефективнішими).

  5. Громадська безпека на основі фактичних даних (як використовувати дані з відкритого доступу (open data) для спільної користі).

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, презентовано новий освітній курс для державних службовців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати