24 вересня 2020, 18:33

Презентовано новий освітній курс для державних службовців

Прес-служба НАДС

«Актуальні питання доступу до публічної інформації» - саме під такою назвою сьогодні відбулася презентація нового освітнього серіалу. Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації за участі НАДС, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та ПРООН в Українi.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив сферу компетенції Мінцифри"

Про це повідомляє прес-служба НАДС.

«Реалізація права громадян щодо доступу до публічної інформації – є важливою складовою у комплексі цілей реформи державного управління. Це також невід’ємний  інструмент для розвитку громадянського суспільства та основа для конструктивного діалогу влади та громадян. Безумовно, є певні прогалини у тому, як правильно користуватися правом на доступ до публічної інформації. Тому такі освітні курси мають допомогти як державним службовцям, так і громадянам навчитися раціонально його використовувати. І ще додам – для державної служби важливо бути відкритою до конструктивного діалогу з громадянами», - зауважила Голова НАДС Наталія Алюшина під час презентації.

Публічна інформація – це те, що мають право знати громадяни про свою владу аби почувати себе у безпеці, це той інструмент, який дозволяє контролювати владу на всіх рівнях, це важливий елемент правової культури, як громадян, так і влади. Тож курс дасть відповіді на питання: що таке публічна інформація та чим вона відрізняється від персональних даних; які існують системи обліку публічної інформації; яка відповідальність передбачена за порушення права на інформацію та ряд інших.   

Серіал вже можна переглянути на платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням.

Нагадаємо, НАДС презентувало Каталог посад держслужби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати