Мінцифра разом із Фондом розвитку інновацій запустили YouTube-проєкт "Кабінет Стартапів України", який стане новим майданчиком для промоції українських айті-продуктів. Про це повідомила пресслужба Мінцифри.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Користування е-послугами та інтернетом в Україні: представлені результати опитування".
Учасники проєкту пітчитимуть бізнес-ідеї віцепрем’єр-міністру – міністру цифрової трансформації Михайлу Федорову та головному редактору AIN.UA Іллі Кабачинському у ліфті Кабміну. На все про все матимуть одну хвилину – це час підйому з другого поверху на десятий.
"Ми перетворимо Кабінет Міністрів на Кабінет Стартапів. А ліфт, яким я кожного дня підіймаюся на роботу, стане майданчиком для пітчингу крутих ідей. Я вірю, що Україна може стати країною стартапів. Завдяки роботі Фонду розвитку інновацій українські стартапери можуть реалізовувати нові проєкти та створювати революційні продукти. Але потенціал розвитку набагато більший. Особливо у сфері military-tech-проєктів", – зазначив Михайло Федоров.
Крім того, Фонд розвитку інновацій обрав проєкти, які цього року отримають гранти на розвиток. Саме вони мали змогу запітчити свої ідеї Михайлу Федорову та Іллі Кабачинському, а також отримати корисний фідбек та експертні поради.
У пілотному випуску свої ідеї презентували три стартапи:
-
DrillApp – мобільний застосунок для тренувань з тактичної стрільби та самооборони. Він має повноцінний курс вправ та уроків з інтерактивними інструментами для відстеження прогресу. Застосунок дозволяє тренуватися незалежно від місця перебування та часу.
-
ТОР – запатентований навчальний комплекс на базі пристроїв віртуальної реальності. Застосунок дозволяє моделювати різноманітні сценарії в середовищі віртуальної реальності для тактичної, фізичної, психологічної підготовки особового складу до екстремальних ситуацій та реальних бойових умов.
-
Nolelgator – семантична пошукова система для наукових статей, патентів і клінічних випробувань, яка сканує документи та витягує ключові факти з тексту.
У міністерстві зазначили, що випуски виходитимуть раз на два тижні на YouTube-каналі Дії.