24 жовтня 2020, 11:40

Мінцифра та ООН проведуть бізнес-виставку «Схід-Експо 2020» в онлайн-форматі

Прес-служба Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації разом із програмою ООН із відновлення та розбудови миру запускають бізнес-виставку «Схід-Експо 2020».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра розпочинає освітню кампанію з тлумачення термінів онлайн-безпеки"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Виставка «Схід-Експо 2020» розпочне роботу в онлайн-форматі 29 жовтня 2020 року на сайті Дія.Бізнес. В інтерактивному онлайн-форматі кожен охочий зможе ознайомитися з профілями близько 150 підприємців із сходу України, які попри збройний конфлікт та пандемію COVID-19, продовжують займатися підприємництвом та розвиватися. У кожному профілі буде міститись коротка інформація про компанію, фотоматеріали, коротке відео з презентацією підприємства та контакти для замовлення продукції. 

Підприємці з різних куточків сходу України презентуватимуть свою продукцію онлайн – від домашніх смаколиків та текстилю до хімічної промисловості та ІТ-розробок.

Онлайн-виставка покликана сприяти розвитку підприємництва серед постраждалого від збройного конфлікту та кризи населення сходу України, заохочувати ще більше людей відкривати власні бізнеси, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися. Виставка також допоможе об’єднати на одному онлайн-майданчику підприємства Донецької, Луганської та Запорізької областей з усією Україною, країнами Європейського Союзу та іншими країнами для створення нових можливостей для партнерства та співпраці. 

Цього року захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі, Японії та Посольства США в Україні, та у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

У режимі відеозапису 29 жовтня також відбудеться онлайн-конференція з економічного відновлення та розвитку підприємництва на сході та півдні України за участі національних та міжнародних партнерів та експертів. 

Більше інформації про те, як відбувались виставки у минулих роках, та про проєкт можна дізнатись на сайті Схід-Експо

Нагадаємо, Мінцифри оголошує тендер на розробку Платформи Центрів Дії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати