27 червня 2020, 12:30

МБРР виділить Україні $350 млн на підтримку економічного відновлення та розвитку

Прес-служба Мінфіну

Україна отримає від Міжнародного банку реконструкції та розвитку 350 мільйонів доларів США на підтримку проекту "Перша позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення". Відповідне рішення 26 червня 2020 року - прийняла Рада директорів Світового банку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Підписано перший договір концесії морського порту в Україні".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що це перший проект серії позик на підтримку політики розвитку загальним обсягом 700 млн доларів США, який підтримує зусилля Уряду України в реалізації реформ за такими основними напрямами:

1) посилення демонополізації та антикорупційних інститутів, зокрема шляхом анбандлінгу власності в газовій галузі, удосконалення правової бази для концесій та зміцнення антикорупційних інститутів;

2) зміцнення ринку землі та кредитного ринку шляхом створення прозорого ринку сільськогосподарських земель з відповідними гарантіями захисту, посилення механізму врегулювання непрацюючих кредитів та нагляду за небанківськими фінансовими установами;

3) підкріплення системи соціальної підтримки шляхом збільшення розміру пенсійних виплат.

"Пандемія COVID-19 спричинила стрімкий економічний спад, що позначився на доходах простих українців і малого бізнесу, та створив додаткове навантаження на державний бюджет, - зазначив Аруп Банерджи, новопризначений Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України. - В рамках цієї позики на політику розвитку надається 350 мільйонів доларів США на підтримку державного бюджету у скрутні часи. Світовий банк вітає зобов’язання уряду щодо реформ, спрямованих на підготовки економіки до відновлення зокрема, суттєві кроки, зроблені для  зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель, та збільшення виплат вразливим групам населення похилого віку".

Нагадаємо, Мінфін презентував концепцію запровадження особливих умов оподаткування прибутку.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати