19 квітня 2021, 15:43

Маркетинг у соціальних мережах для юристів: 12 порад

Маркетинг у соціальних мережах для юристів є одним із секретних видів зброї для побудови профілю, стосунків та бізнесу. Лише створення поінформованості про бренд юридичної фірми робить соціальні мережі ключовим активом. Про це повідомляє веб-сайт lawfuel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британські юристи вимагають збереження дистанційного режиму та скорочення робочих годин – опитування"

У звіті SproutSocial про маркетинг соціальних мереж для юридичних фірм вказувалося, що у 2019 році 44 відсотки клієнтів використовували соціальні мережі для пошуку компаній юрпослуг. Опитування Attorney at Work виявило, що 96 відсотків з понад 300 опитаних юристів щоденно використовують соціальні мережі. Тому стратегія проєктування бренду, розвитку відносин та авторитету є надзвичайно важливою для юридичної професії.

Ріст використання соціальних медіа

У звіті Backlinko відображена 5-річна статистика зростання використання соціальних медіа:

  • 2020: 3 960 млн активних користувачів (+ 10,9%)
  • 2019: 3 484 млн активних користувачів (+ 9,2%)
  • 2018: 3 196 млн активних користувачів (+ 9,0%)
  • 2017: 2 796 млн активних користувачів (+ 21%)
  • 2016: 2 307 млн активних користувачів (+ 11%)
  • 2015: 2  078 млн активних користувачів.

Основна статистика за загальною чисельністю населення:

  • у середньому 49% населення світу є активними користувачами соціальних мереж, незалежно від віку
  • у середньому 63% світового населення у віці 13+ активніше працюють у соціальних мережах, ніж в інших сферах

12 ключових факторів, на які слід звернути увагу юристам у соціальних мережах

1. Визначте свою цільову аудиторію. Вашою метою не повинен бути лише збір найбільшої кількості підписників. Ви повинні визначити свою цільову аудиторію, перш ніж зможете обрати найкращі платформи для роботи.

2. Не «розривайтеся» між різними соцмережами. Постійно з’являється безліч нових платформ, соціальних медіа та нових каналів. Почніть спочатку з однієї або двох, опануйте їх, спрямуйте свої сили на досягнення результату на одній із доступних платформ, а далі поступово опрацьовуйте й інші мережі.

3. Не використовуйте соціальну мережу тільки для продажу своїх послуг. Акаунти в соціальних мережах не повинні бути лише рекламою для вашої фірми. Використовуйте соціальні медіа для побудови інтернет-спільноти навколо вашого бізнесу. Надайте своїй цільовій аудиторії привід слідувати та взаємодіяти з вами, розміщуючи навчальний та розважальний контент.

4. Не намагайтеся робити все ідеальним. Іноді «живі» відеороботи кращі, ніж професійно створений вміст. Не бійтеся виглядати «справжнім».

5. Взаємодійте зі своїми підписниками. Не просто автоматизуйте свої публікації, а й коментуйте та реагуйте на повідомлення інших користувачів. Дуже часто компанії зосереджуються на публікаціях і забувають долучатись до спілкування. Коментуйте, діліться постами та беріть участь у цікавих ініціативах.

6. Відповідайте на запитання та відгуки . Першою причиною, через яку клієнти відмовляться від юрпослуг у соціальних мережах, є погане обслуговування або незадовільна підтримка клієнтів. За можливості надавайте безкоштовні короткі консультації людям, які до вас звертаються.

7. Експериментуйте . Не бійтеся пробувати нові речі. Наприклад, візьміть участь у відповідних чатах Twitter, оскільки це може бути чудовим способом знайти потрібних людей та продемонструвати свої навички і досвід.

8. Використовуйте партнерські відносини.  Щоб покращити свою видимість, співпрацюйте з іншими обліковими записами, які мають подібну аудиторію. Наприклад, Instagram робить можливим партнерство, дозволяючи вам співпрацювати з ще трьома людьми.

9. Розміщуйте реальні письмові та відеовідгуки клієнтів. Ваша аудиторія буде спілкуватися та реагувати на людей, які мають особистий досвід співпраці з фірмою. Ваші клієнти, наприклад, на відео відгукахмають виглядали природними, а їхня мова спонтанною, а не відрепетируваною.

10. Відкрийтеся людям. Зрозумійте, що люди користуються соціальними мережами, тому що прагнуть зв’язку. Будьте справжніми, доступними.  Дозвольте своїй аудиторії пізнати вас на особистому рівні.

11. Викликайте емоції за допомогою образів. Без сумніву, зображення є найслабшим елементом візуальної ідентичності більшості юридичних фірм. Адже, більшість юрфірм використовують майже однакові фотографії, на яких зазвичай представлені самі адвокати: чоловіки та жінки в костюмах у кабінетах, в офісних коридорах, іноді зображують перуку адвоката або молоток судді. Маркетуючи юрпослугу, ви повинні намагатися викликати емоції своїми образами, особливо в соціальних мережах. Використовуйте цікаві, дивовижні та емоційні образи, які допоможуть вам запам’ятатися своїй аудиторії.

12. Наберіться терпіння. Потрібен час, щоб виростити послідовність та популярність у соціальних медіа.

Маркетинг у соціальних мережах може бути непростим, але результати роботи над ним того варті. Соціальні медіа використовують 3,5 мільярди людей світу або 45 відсотків населення. Вам потрібно переконатися, що ваша юридична фірма є частиною цього процесу, навіть якщо ви починаєте з малого бізнесу і розвиваєте свій досвід у соціальних мережах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати