16 квітня 2021, 19:05

Британські юристи вимагають збереження дистанційного режиму та скорочення робочих годин – опитування

Дві третини британських юристів заявляють, що дистанційна робота позитивно вплинула на їхній добробут та покращила практику виконання завдань. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як ефективно працювати вдома і залишатися вмотивованим: 7 ключових порад"

Опитування корпоративних та старших юристів, проведене юридичним інформаційним бізнесом Thomson Reuters, також виявило, що ставлення до віддаленої роботи  набагато позитивніше у Великобританії, ніж в усьому світі. Загалом 86% британських юристів хотіли б змінити спосіб своєї роботи у майбутньому, порівняно із загальносвітовим середнім рівнем у 77%. У середньому англійці вважають за краще працювати віддалено принаймні два дні на тиждень.

Юристи також хотіли б зменшити середній робочий час на 10%, а більше третини (34%) готові зменшити свою зарплату в обмін на скорочення робочого тижня.

Партнери, що працюють віддалено, заявили, що їм подобається більша ефективність команди, продуктивне використання технологій, менше поїздок на роботу та відчутний баланс між роботою та особистим життям. Майже третина старших юристів припустили, що вони покинуть свою фірму протягом наступних двох років, якщо не вдасться забезпечити більшу гнучкість у роботі.

Під час опитування майже дві третини (65%) юристів Великобританії заявили, що віддалена робота позитивно вплинула на їхній добробут. Ще 42% британських партнерів та 34% старших юристів у всьому світі вважають, що дистанційна робота покращила практику роботи. Лише 8% партнерів англійських фірм та 15% старших юристів у світі стверджують, що віддалена робота призвела до погіршення практики.  80% опитаних юристів заявили, що труднощі з розвитком нового бізнесу є одним з найбільших недоліків дистанційної роботи.

Опитування також показало, що 74% британських партнерів вважають, що їхні фірми повинні більше інвестувати в технології. Передбачається, що юридичні витрати, швидше за все, збільшаться. 38% корпорацій планують збільшити свої юрвитрати порівняно з 21%, які планують скоротити їх. Загалом 28% опитаних заявили, що юридичним фірмам доведеться пропонувати більш конкурентоспроможні тарифи.

Дослідження проводилося у час, коли найбільші британські юридичні фірми, які мають великі офіси в центрах міст, стикнулися з питанням, як повернути працівників назад до офісу, одночасно охоплюючи дистанційну роботу, якою співробітники могли насолоджуватися протягом останнього року. Кілька фірм уже заявили, що дозволять людям працювати поза офісом у певні дні тижня. Звіт про стан юридичного ринку Великобританії за 2021 рік базувався на інтерв’ю з 250 старшими корпоративними юристами та 156 старшими юристами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати