15 липня 2020, 18:47

Малий та середній бізнес може долучатися до тестування програмного РРО

Урядовий портал

З 15 липня 2020 року тестова версія безкоштовного фіскального додатку програмного реєстратору розрахункових операцій (ПРРО) доступна для всіх суб’єктів господарювання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ розробив пропозиції до проекту нового закону про кредитні спілки".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що безкоштовний фіскальний додаток розміщено на сайті ДПС. Реєстрація ПРРО здійснюється шляхом подання заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій (форма J/F 1316602), що розміщена за посиланням.

Так, представники бізнесу можуть ознайомитися з функціоналом додатку в Електронному кабінеті платника податків, протестувати його та надати пропозиції щодо його вдосконалення. Тестування безкоштовного програмного рішення ПРРО триватиме до 31.07.2020.

Зокрема, запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення "РРО в смартфоні" стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків.

Нагадаємо, Рада підтримала зміни до Бюджетного кодексу у зв’язку із завершенням адмінтерреформи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати