04 жовтня 2023, 17:43

Львівське підприємство відшкодувало державі 4,1 млн грн несплачених податків

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області забезпечили відшкодування завданих державному бюджету збитків на суму 4,1 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прокурора Фастівської окружної прокуратури викрили на отриманні хабаря"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Підприємство, яке займалося роздрібною торгівлею, впродовж 2021-2022 років ухилялося від сплати податків.

Особа відповідальна за податковий та бухгалтерський облік підприємства умисно вносила до податкової звітності неправдиві відомості. У документах подавали занижені суми податків на прибуток та на додану вартість. Крім того, підприємство фактично не сплачувало податок на доходи та військовий збір. Таким чином, державний бюджет недоотримав 4,1 млн грн податків.

У ході розслідування кримінального провадження підприємство відшкодувало завдані державному бюджету збитки у повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) проводили детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області, процесуальне керівництво - прокурори Львівської обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати