26 серпня 2021, 19:04

Лише один із десяти британських адвокатів хоче повернутися до звичного робочого часу в офісі: результати дослідження

Згідно з дослідженням компанії Thomson Reuters, до початку пандемії 22% юристів вимагали гнучкого режиму роботи, тоді як тепер кількість таких правників сягнула 63%. У середньому адвокати хотіли б, якщо не постійно, то хоча б 2-3 дні на тиждень працювати віддалено.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британські юрфірми Magic сircle піднімають зарплату молодим фахівцям"

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Водночас четверо з десяти хотіли б окреслити чіткі кордони щодо часу комунікації з клієнтами, майже п’ята частина британських юристів хотіла б уникнути контакту з клієнтами у вихідні. Трохи менше чверті заперечують проти звернень клієнтів до 7 ранку та після 23 години у будні. 

З огляду на те, що зараз обмеження значною мірою були послаблені, а вимоги «працювати віддалено» все частіше скасовують, компанії протягом найближчих тижнів зіштовхуються зі складними рішеннями щодо того, як пристосувати працівників, пріоритети та вимоги яких змінилися під час карантину. Багато офісів працювали зі скороченою кількістю осіб протягом липня та серпня. Однак, ймовірно, відбудуться суттєві зміни восени, коли більшість повернеться на свої робочі місця.

Багато фірм наразі запроваджують гнучкі схеми роботи, які дозволяють персоналу працювати протягом тижня з дому. Серед найбільш поблажливих політик можна назвати політику, запроваджену фірмами Irwin Mitchell, Mishcon de Reya та Womble Bond Dickinson, яка не передбачає мінімальної кількості днів перебування працівників в офісі.

Незважаючи на перехід на роботу з дому, фірми все ще інвестують у нерухомість. На початку цього місяця Travers Smith підписав договір оренди з 2025 р. з Stonecutter Court, 13-поверхової будівлі в місті. Це збільшить розмір фірми зі 115 тис. квадратних футів до 158 тис. квадратних футів. Фірма Shoosmiths переїхала до офісу, який майже у п'ять разів більший ніж попереднє приміщення в Лондоні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати