24 липня 2021, 8:19

Британські юрфірми Magic сircle піднімають зарплату молодим фахівцям

Slaughter and May – остання з британських Magic circle-фірм, що анонсувала підвищення стартових зарплат юристам-новачкам (newly-qualified solicitors) до £100 тис. на рік (приблизно $137 тис.). За повідомленням The Law Society Gazette, інші британські фірми, які пішли на такий крок, відзначили кращий рівень утримання стажерів. Окрім зарплати, молоді юристи ще можуть отримати додатковий бонус до £90 тис.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Інша фірма «Магічного кола» Linklaters, яка також платитиме «новоприбулим» юристам £100 тис. на рік, повідомила про 94% рівень утримання стажерів (у них залишаються працювати 45 із 48 стажерів). Richard Hodgson, партнер зі стажування, сказав: «Ми дуже раді повідомити, що змогли знову зберегти сильну і різноманітну когорту талановитих стажерів, утримавши 94% нашого кваліфікаційного набору у вересні 2021 р. Величезні вітання нашим новим кваліфікованим юристам, які досягли успіху в надзвичайні часи».

Ще одна британська юрфірма Macfarlanes збереже 22 із 25 стажерів, які пройшли кваліфікацію у вересні цього року (що становить 88%). Jat Bains, партнер з працевлаштування випускників, зазначив: «Для багатьох це був непевний період, але ми продовжували інвестувати в наших стажерів, знаючи, що інвестиції в них – це інвестиція в майбутнє фірми».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати