05 травня 2021, 17:38

LexisNexis і Appdetex створили альянс для захисту глобальних брендів від зловживань в цифрових каналах

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

ПЕРЕКЛАД


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Аналіз показує, що зловживання з боку системних мереж прискорилися під час пандемії COVID-19 і нині складають 25% підтверджених випадків.

Читайте також: "Штучний інтелект в редакції ЄС: проблеми залишаються"

LexisNexis Legal & Professional, провідний світовий постачальник правової, нормативної, ділової інформації та аналітики, і Appdetex, світовий лідер в області захисту бренду і експерт у сфері виявлення, оцінки та припинення порушень в інтернеті, недавно оголосили про стратегічний альянс, щоб надати рішення для захисту цифрового бренду Appdetex світовим брендам в Європі та на Близькому Сході. Альянс поєднує сильну глобальну присутність LexisNexis ® з кращими в своєму класі рішеннями від Appdetex, які автоматизують виявлення і видалення шкідливих онлайн-імітаторів бренду, щоб мінімізувати фінансові збитки і завдання шкоди репутації.

«З прискоренням впровадження цифрових каналів під час пандемії COVID-19 зловживання брендами стало системним», – сказав Фейсал Шах, генеральний директор Appdetex. «Скоординовані мережі й окремі зловмисники активізували створення підроблених веб-сайтів, мобільних додатків, реклами та соціальних профілів, щоб полювати на користувачів інтернету і мобільних пристроїв, переривати взаємодію між клієнтами і брендами, яким вони довіряють. Наш альянс з LexisNexis, світовим лідером в сфері захисту інтелектуальної власності, дозволить нам вийти в нові регіони швидше, ніж ми могли б поодинці».

Нещодавно проведений Appdetex аналіз понад 100 000 випадків онлайн-порушень та інших випадків зловживань за один рік виявив, що 25% зловживань брендом є частиною систематичної мережі зловживань брендом. Аналіз також показав, що лише за пів року безмежні мережеві підключення зросли на 30%, а кількість мережевих вузлів зросла майже в 10 разів.

«Агресивні атаки на бренди наших клієнтів в цифрових каналах призводять до додаткових витрат на ведення бізнесу через втрату продажів і потенційних юридичних зобов’язань», – сказав Джо Фреліх, керуючий директор LexisNexis Intellectual Property solutions. «Чотири з п’яти найдорожчих світових брендів покладаються на Appdetex для цифрового захисту бренду. Альянс з Appdetex дозволить LexisNexis надати світовим брендам ще один рівень захисту їхньої інтелектуальної власності за рахунок зниження цифрових ризиків».

За допомогою альянсу LexisNexis розширить свій портфель інтелектуальної власності в Європі і на Близькому Сході, додавши систему захисту бренду на базі Appdetex. Щоб дізнатися більше про альянс, відвідайте: www.lexisnexisip.com/BrandProtection

Про LexisNexis Legal & Professional

LexisNexis ® Legal & Professional – провідний світовий постачальник правової, нормативної та бізнес-інформації і аналітики, які допомагають клієнтам підвищити продуктивність, поліпшити процес прийняття рішень і результати, а також просунути верховенство закону в усьому світі. Будучи піонером в сфері цифрових технологій, компанія першою представила в інтернеті юридичну та ділову інформацію за допомогою своїх послуг. LexisNexis Legal & Professional, яка обслуговує клієнтів в більш ніж 160 країнах і має 10 400 працівників по всьому світу, є частиною RELX, глобального постачальника інструментів аналізу інформації і прийняття рішень для професійних і бізнес-клієнтів.

Про Appdetex

Appdetex займається вирішенням бізнес-завдань, пов’язаних з цифровими ризиками. Маючи глибоке коріння в законодавстві про інтелектуальну власність і застосовуючи технічні інновації для захисту брендів, Appdetex прагне успіху серед професіоналів у області захисту брендів і користується довірою найбільших світових брендів, включаючи споживчі товари, ігрові платформи, засоби масової інформації, розваги та фінансові послуги. Для руйнування високоорганізованих, автоматизованих і широко поширених систем зловживань потрібні технології і досвід. Appdetex має великий досвід в розробці ефективних стратегій правозастосування в широкому масштабі, від традиційних повідомлень про видалення до деактивації мереж зловмисників в їх джерелі. Appdetex забезпечує комплексний захист бренду, швидко усуває широкий спектр зловживань.

Джерело

LexisNexis and Appdetex Form Alliance to Protect Global Brands in Europe from Brand Abuse in Digital Channels. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати