30 травня 2023, 16:33

Ленінський районний суд м. Миколаєва інформує про підроблення рішень суду

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє про підроблення невідомими особами рішень суду та намагання шахрайским шляхом заволодіти грошовими коштами осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову Кілійського районного суду Одеської області"

Зазначається, що трапилися непоодинокі випадки отримання суддями Ленінського районного суду м. Миколаєва інформації про виготовлення підробних рішень, які ухвалені від їх імені, якими закриваються справи про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольног/наркотичного сп'яніння або відмову від проходження відповідного медичного огляду, у передбаченому законом порядку.

Зловмисники оцінують свої послуги та просять пепрерахувати довірливих громадян по 500 дол. США (19 000 грн).

В суді наголошують, що вказані дії зловмисників дискредитують як правосуддя в цілому, так і репутацію окремих суддів, можуть зашкодити авторитету правосуддя.

"Зловмисники, виходячі на контакт із жертвою, намагаються отримати від неї первинні документи (протокол у справі про адміністративне правопорушення) для складання судового рішення із повним зазначеннням всіх анкетних данних правопорушника. Останні навіть скріплюють його гербовою печаткою, але не суду, а Державної судової адміністрації в Миколаївській області", - повідомили в суді.

В зв’язку з цим, Ленінський районний суд м. Миколаєва наголошує на тому, що рішення суду можуть бути отримані громадянами або їх представниками безпосередньо у суді, після його ухвалення суддею та після подання відповідної заяви. Суд наголошує на тому, що рішення або їх проєкти, не можуть надсилатися через мессенжери або інші застосунки.

Інформацію про усі справи, які розглядаються у будь-якому суді, громадяни можуть отримати на офіційному сайті «Судова влада», на сайті відповідного суду або у підсистемі «Електронний суд». Дійсність рішення, після його ухвалення судом, можна перевірити в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати