11 червня 2019, 18:10

КСУ завершив відкриту частину розгляду справи про розпуск Ради

УНН

Конституційний Суд України завершив розгляд справи щодо конституційності розпуску Верховної Ради України у відкритій частині та перейшов до закритої частини розгляду. Про це повідомила голова Конституційного суду України Наталя Шаптала, пише УНН.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Розгляд справи на відкритій частині пленарного засідання Великої палати Конституційного суду України оголошую завершеним», – зазначила Шаптала.

За її словами, на цьому розгляд справи щодо конституційності розпуску Верховної Ради України не завершений, оскільки тепер суд перейшов до закритої частини засідання.

Остаточне рішення по справі, за словами голови КСУ, буде оголошено на офіційному сайті Суду.

Нагадаємо, Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні 11 червня у формі усного провадження розпочала розгляд справи за конституційним поданням 62 народних депутатів щодо відповідності Конституції указу президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» на 21 липня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати