16 вересня 2020, 17:36

КСУ розглянув справу щодо закону про державне соцстрахування

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Другий сенат Конституційного Суду України 16 вересня на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Малофєєва Артема Івановича.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ розглянув справу щодо положень КУпАП".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Зазначається, що заслухавши інформацію судді-доповідача Володимира Мойсика щодо змісту конституційної скарги та підстав для відкриття конституційного провадження у справі, Суд перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Зокрема, суб’єкт права на конституційну скаргу звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням визнати такими, що не відповідають положенням частин першої, другої статті 8, частин другої, третьої статті 22, частини першої статті 24, частин першої, четвертої статті 41, частини першої статті 42, частини першої статті 64 Конституції України, положення пункту 2 частини першої статті 7 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 8 липня 2010 року № 2464–VI зі змінами (далі - Закон № 2464).

Головував на пленарному засіданні заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Переглянути відкриту частину пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України в рубриці "Архів відеотрансляцій засідань" за посиланням.

Нагадаємо, КСУ розгляне справу про зміни до регламенту ВРУ проти "поправкового спаму".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати