07 вересня 2015, 16:40

Конкурс кейсів з КСВ 2015: відкрито прийом заявок

Юридична газета

Центр “Розвиток КСВ” за підтримки компанії EY оголошує про початок нового 6-го Національного Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Партнером ProBonoAwards є «Юридична газета».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У цьому році Центр КСВ збирає корпоративні кейси 2014-2015 років про те, що компанія робить в таких пріоритетах як:

-          HR практики, в тому числі внутрішні комунікації;

-          організаційне управління та зміцнення корпоративної культури, включаючи нефінансову звітність;

-          розвиток громад;

-          екологічні практики;

-          чесні операційні практики;

-          робота зі споживачами.

Також компанії, особливо з юридичного та консультаційного секторів, можуть подавати свої кейси на ProBonoAwards (надання безоплатної правової допомоги), який проводиться Центром спільно з «Юридичною газетою» в рамках Конкурсу. Журі ProBonoAwards виступають експерти Центру «Розвиток КСВ» і «Юридична газета».

В рамках Конкурсу-2015 існує також номінація - Внесок бізнесу в розвиток країни: оцінюються всі кейси за критеріями, що будуть узгоджені з волонтерами,  які увійдуть до журі цієї номінації;

«У 2014 році спільно з партнерами ми прийняли рішення не проводити Конкурс. Але численні звернення компаній та інших стейкхолдерів ще раз довели: Конкурс кейсів з КСВ став невід’ємним атрибутом розвитку країни. На нього чекають, і в ньому хочуть брати участь. А для Україні це ще одна гарна нагода розказати світу про нашу КСВ, оскільки в журі Конкурсу тільки міжнародні експерті», - зазначила Марина Саприкіна, виконавчий директор Центру «Розвиток КСВ».

«Події, що розпочалися в Україні в листопаді 2013 року, змінили країну. Ми все ще переживаємо буремні часи, але вже є досвід прийняття рішень в критичних ситуаціях в кожній компанії. Ситуація поглибила взаємовідносини «компанія – співробітник», «компанія – суспільство», спрацювали справжні цінності, були розставлені пріоритети. Досвід компаній-лідерів КСВ буде, безумовно, корисним і важливим для читачів добірки, випуск якої заплановано на листопад 2015 року», - коментує Наталія Теленкова, керівник комітету з питань КСВ компанії EY.

«Революція гідності 2014 р. показала, що юридичний бізнес України проявив відповідальність, активно приймаючи участь в захисті прав людини в державі, яка знаходилась на вкрай важкому етапі свого розвитку. Це робота на благо українського народу, яку вітчизняні юристи продовжують здійснювати й сьогодні, зокрема для учасників АТО та їхніх  сімей. Число відповідальних юристів та юридичних компаній, які готові виконувати свою роботу probono для незахищених верств населення України та для держави активно зростає. ProBonoAwards – премія, яка покликана з одного боку відзначити найактивніших в юридичному бізнесі, а з іншого – підштовхнути колег до діяльності probonoта реалізації проектів в сфері КСВ та стійкого розвитку», - відзначила Христина Венгриняк, головний редактор «Юридичної газети»

Подання кейсу: кожна компанія може подати свої кейси (двома мовами – українською та англійською), що були впроваджені протягом 2014-2015 років. В цьому році немає обмеження щодо кількості кейсів, яку може подати одна компанія.

Кейси подаватимуться за наступною структурою: проблема – рішення – результат. Конкурс включатиме наступні етапи: збір практики (10 серпня – 01 жовтня),  оцінка членами журі (02 жовтня – 31 жовтня), підготовка публікації «КСВ в конфліктні часи» (31 жовтня – 30 листопада),  Конференція «КСВ в конфліктні часи» (1 грудня).

Вартість участі – 500 грн (для членів Центру КСВ – безкоштовно, за умови подання більше, ніж одного кейсу – 300 грн за кожен наступний).

Міжнародне журі

-          Елейн Кохен, компанія Beyond Business (Ізраїль);

-          Маріна Стефанова, експерт з КСВ, керівник мережі ГД ООН (Болгарія);

-          Алес Краніч Куслан, Еквіліб Інститут (Словенія);

-          Крістіана Паляціа, CSR Company (Кіпр),

-          Томас  Серковіч, директор з міжнародних питань Foretica (Іспанія);

-          Маріанна Богле, виконуючий директор CSR Sweden (Швеція);

-          Агнес Алксне, виконуючий директор CSR Latvia (Латвія);

-          Сердар Дінлер, Президент CSR Turkey (Туреччина).

Критерії оцінки: оцінка кейсів відбуватиметься за наступними критеріями:

-          Інноваційне рішення;

-          Практична цінність;

-          Методи реалізації;

-          Соціально-економічна вартість для компанії;

-          Соціально-економічна вартість для громади (країни):

-          Оцінка самого кейсу, включаючи логіку та структуру.

Оцінка кейсів номінації «Розвиток країни» (критерії можуть бути змінені за згодою волонтерів, які увійдуть до членів журі):

-          Значущість для країни та регіону;

-          Довгостроковість;

-          Ефективність;

-          Внесок в розбудову миру;

-          Партнерство.

Оцінка кейсів номінації ProBono:

-          загальна кількість годин, витрачених компанією на безоплатну правову допомогу;

-          загальна сума, витрачена на про боно;

-          середня кількість годин на одного юриста;

-          результативність наданої про боно і надання підтверджень від реципієнтів безоплатної правової допомоги.

Кейси та запитання прохання надсилати на наступну адресу:

Центр «Розвиток КСВ», 044 292 02 48, ld@csr-ukraine.org 

 

*******

Про Конкурс кейсів: Національний Конкурс кейсів з КСВ – унікальний Конкурс, аналогів якого немає на території країн СНД та Європі, і який проводиться вже 6-ий раз. Конкурс спрямований на визначення кращих практик компаній в Україні з КСВ та заохочення інших компаній долучатися до КСВ проектів.

Ініціатор та організатор Конкурсу – Центр «Розвиток КСВ». Постійний партнер Конкурсу – компанія EY.

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація з КСВ, що об’єднує 40 компаній України. Є національним партнером CSR Europe та WBCSD. Детальніше – www.csr-ukraine.org

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати