06 квітня 2020, 19:25

Комітет АПУ закликає Прем'єр-міністра негайно призначити Міністра енергетики

Асоціація правників України

Комітет Асоціації правників України з питань енергетики, нафти та газу направив відкрите звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із проханням негайно призначити Міністра енергетики та захисту довкілля України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Онлайн-зустріч з Андрієм Костіним: безкоштовний вебінар від АПУ".

Як зазначається, причиною стурбованості правників стала необхідність якнайшвидшого початку роботи над низкою змін до законодавства задля розв'язання проблемних питань у сфері відновлювальних джерел енергії. Зокрема, серед них у своєму листі юристи нагадали про необхідність внесення змін до постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифу на електроенергію, покладання виконання спеціальних обов’язків на ДП «Гарантований покупець» виключно в частині виплат за «зеленим тарифом» тощо.

Крім того, вони підкреслили, що недосконалість законодавства та відсутність очільника Міністерства, стане суттєвою перепоною для реалізації проєкту Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року. Ним, нагадаємо, визначено ціль у досягненні 70% частки ВДЕ до 2050 р. Проект було презентовано Міністерством енергетики та захисту довкілля України 21 січня 2020 року.

З повним текстом відкритого звернення можна ознайомитися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати