24 січня 2022, 18:49

Команда INPRAXI LAW успішно захистила інтереси АрселорМіттал Кривий Ріг у судовому спорі

INPRAXI LAW

Команда INPRAXI LAW успішно захистила інтереси АрселорМіттал Кривий Ріг у судовому спорі за участі Державної податкової служби України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Предметом спору було визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень стосовно бюджетного відшкодування ПДВ на суму 4,27 млн.грн. за однією з декларацій підприємства. Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва, яке залишено без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду, податкові повідомлення-рішення були визнанні протиправними та скасовані в повному обсязі.

Суди підтвердили обґрунтованість декларування клієнтом бюджетного відшкодування сум ПДВ. Інтереси бізнесу з іноземними інвестиціями у спорі з державою захищені. Над проектом працювали керуючий партнер Владислав Волинець та радник Роман Кобець. АрселорМіттал Кривий Ріг є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал та входить до числа найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати