17 липня 2015, 12:29

Коаліція домовилася щодо проведення виборів на Донбасі - нардеп

Інтерфакс-Україна

Між фракціями парламентської коаліції досягнуто консенсус щодо проведення місцевих виборів в Україні, заявляє перший заступник керівника фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Кононенко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Є політична домовленість, і вона має такий вигляд: вибори на окупованій території не проводяться, а вибори на території, де діють військово-цивільні адміністрації (Донецька і Луганська – ред.), відбуваються за окремим законом", - сказав В. Кононенко журналістам у п'ятницю, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Водночас він висловив припущення, що постанову про призначення виборів у місцеві органи влади Верховна Рада на засіданні в п'ятницю не буде підтримано через низьку явку народних депутатів. "Я не знаю, чи на сьогодні воно проголосовано, тому що в залі невелика кількість людей", - зазначив В. Кононеко.

Як повідомлялося, Верховна Рада в п'ятницю планувала розглянути постанову про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, які заплановано провести 25 жовтня.

Верховна Рада 16 липня в четвер проголосувала за постанову про направлення до Конституційного Суду України президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України. В законопроекті зазначається, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом, і ця норма закріплюється в розділі XV перехідних положень самої Конституції України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати