30 березня 2020, 9:00

КМУ пропонує продовжити фінансування основних програм підтримки економіки

В оновленому бюджеті Кабінет Міністрів України пропонує продовжити фінансування основних програм підтримки економіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Глави МОЗ та Мінфіну подали у відставку".

Про це у своєму Telegram-каналі зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, після детального перегляду та аудиту всіх бюджетних програм планується зберегти фінансування у повному обсязі для наших аграріїв та фермерів. Підтримка сільгосптоваровиробників не буде зменшена та складе лише в цьому році 4 млрд грн.

Також Уряд продовжує фінансування реформи оборонно-промислового комплексу. Витрати на новітні технології та нарощення потужностей для виготовлення оборонної продукції збережено на рівні 2,5 млрд грн.

"Пропонуємо зберегти майже на 100% фінансування будівництва та ремонту доріг в Україні. На розвиток мережі автомобільних доріг - 37,3 млрд грн, а на субвенцію місцевим бюджетам для дорожнього господарство заплановано 21,8 млрд грн.

Серед програм, які Уряд пропонує збільшити, - це виділення додаткових 1,6 млрд грн на реструктуризацію вугільної галузі. Загальний об’єм програми пропонуємо встановити на рівні 3,6 млрд грн", - зазначив пан Шмигаль.

Нагадаємо, Кабмін спростив отримання допомоги по безробіттю на період карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати