30 липня 2020, 15:20

Київрада зменшила ставки податку для промислових підприємств

Прес-служба Київради

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати послабили  податкове навантаження для промислових підприємств. Зокрема, Київрада зменшила ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 1,5% до 1%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві напрацюють механізм муніципального страхування медпрацівників".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

За інформацією Державної служби статистики та профільних асоціацій промисловців та підприємців, у зв’язку з карантинними обмеженнями та загрозою поширення коронавірусу, значно посилились негативні тенденції в промисловості. Лише у квітні 2020 р. падіння промислового виробництва в Україні порівняно з аналогічним періодом минулого року склало 16,2%. За прогнозами міської влади, цьогоріч скорочення виробництва промислової продукції на столичних підприємствах очікується на рівні 11,3%. Аби сповільнити темпи падіння, Київрада зменшила податкове навантаження для промислових підприємств столиці. 

"Цим рішенням міська влада намагається допомогти столичним товаровиробникам. Мова йде про часткове зменшення податкового тягаря, який несуть столичні виробники у зв’язку з платою на нерухомість, віддільно від земельного податку. Ми зменшили максимальну ставку, визначену раніше, для промислових підприємств з 1,5% до 1%. Ця норма суттєво допоможе промисловості в теперішній скрутний час", - наголошує співавтор рішення, депутат Київради Віталій Павлик.

За його словами, зменшення ставки податку дасть можливість столичним підприємствам суттєво зекономити кошти. Їх можна буде спрямувати на покращення матеріально-технічної бази підприємств чи виплату заборгованості по заробітній платі.

Нагадаємо, у Департаменті містобудування розповіли про онлайн-ресурси для забудовників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати