12 лютого 2024, 17:33

Київ та Гамбург підписали меморандум про співпрацю: що відомо

Пресслужба КМДА

Представники КП "Центр організації дорожнього руху" підписали меморандум про співпрацю у сфері транспорту та трансформації мобільності з Гамбурзьким транспортним союзом. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ситуація на "синій" гілці метро в Києві: експерти говорять про помилкові проєктні рішення".

Як зазначається, меморандум є новим кроком у стратегічному партнерстві Києва та Гамбурга в межах "Угоди заради солідарності та майбутнього", підписаним у 2022 році мером Києва Віталієм Кличком та Першим бургомістром Гамбурга Петером Ченчером.

"Центр організації дорожнього руху" є спеціалізованим підприємством, що має великий досвід у розвитку організації та безпеки дорожнього руху. Вивчення фахівцями нашого підприємства європейського досвіду, і конкретно Німеччини, дасть змогу оптимізувати нашу роботу при проєктуванні схем організації дорожнього руху, впровадженні ефективного світлофорного регулювання та засобів заспокоєння руху", – сказав директор КП "Центр організації дорожнього руху" Олександр Міщенко.

Меморандум передбачає обмін практичним досвідом і напрацюваннями у:

  • плануванні та регулюванні дорожнього руху, включаючи оперативне управління і технічне обслуговування світлофорних систем;
  • пріоретизації громадського транспорту при світлофорному регулюванні;
  • інтегрованій координації будівельного майданчика та управління програмою;
  • цифровізації управління маршрутами;
  • розробці загальноміської стратегії пішохідного та велосипедного руху;
  • поліпшенні роботи громадського транспорту для забезпечення надійного, безпечного доступу до транспорту, включаючи цифрові застосунки;
  • плануванні сталої міської мобільності.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати