06 серпня 2022, 13:21

Кияни пропонують скасувати рішення про зупинку роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги

На сайті Київради зареєстровано петицію з пропозицією скасувати рішення Ради оборони Києва про зупинку роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Набрало законної сили рішення ОАСК у справі щодо оскарження заборони Київради продавати спиртне в нічний час"

Автор звернення вважає, що рішення зупиняти транспорт під час повітряних тривог є необгрунтованим та шкідливим для жителів міста та економіки столиці.

"Це рішення ухвалювали люди, які ніколи не користувалися громадським транспортом і їздять тільки на автомобілях Немає жодного дослідження та аналізу, яке б свідчило про те, що ракети летять в транспорт чи зупинки. Ракети летять по всій Україні незалежно від ситуації з транспортом",- йдеться у петиції.

На думку ініціатора звернення, рішення ніяк не підвищує безпеку містян, які мають шукати укриття на перших зупинках, де їм довелося вийти під час повітряних тривог. При цьому маршрутки продовжують курсувати і возити пасажирів. Така сама ситуація і з таксі та приватними автомобілями.

"Водночас рішення Ради оборони змушує киян витрачати більше на проїзд, адже громадський транспорт втрачає хоч якісь мінімальні переваги для людей. Тому вони будуть вимушені пересідати на автомобілі, що призводить до більших транспортних витрат в 5-10 разів та спричинить знищення транспортної системи міста",- зазначено у петиції.

Нагадаємо, Рада оборони міста Києва прийняла рішення про те, що з 1 серпня 2022 р. наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги мають зупиняти рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху.  Пасажири мають залишати салон та пройти до найближчого укриття.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати