28 вересня 2021, 19:06

Китай оголосив усі транзакції з криптовалютою незаконними

Центральний банк Китаю оголосив, що всі транзакції з криптовалютою є незаконними. Фактично, банк заборонив такі цифрові токени як біткоїн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чому в Сальвадорі протестують проти біткоїна"

Про це повідомляє вебсайт ВВС.

«Комерційна діяльність, пов'язана з віртуальною валютою, визнана незаконною фінансовою діяльністю», – прокоментував рішення представник Центрального банку Китаю і зазначив, що цифрові токени серйозно загрожують безпеці активів людей.

Китай є одним з найбільших у світі криптовалютних ринків. Коливання на китайському ринку часто впливають на світові ціни на криптовалюти. У вересні 2019 р. на Китай припадало 75% світового використання біткоїну. До квітня 2021 р. цей показник впав до 46%. Ціна біткоїна знизилася більше ніж на 2 тис. доларів (1 460 фунтів стерлінгів) після оголошення криптовалюти незаконною. Тепер у Китаї біткоїн вважають нестабільними, спекулятивними інвестиціями та способом відмивання грошей.

Торгівля криптовалютою була офіційно заборонена в Китаї з 2019 р., але продовжувалася онлайн через іноземні біржі. Однак цього року відбулися значні репресії. У травні китайські державні інституції попередили покупців, що вони не отримають захист для продовження торгівлі біткоїном та іншими валютами в Інтернеті, оскільки урядовці пообіцяли посилити тиск на цю галузь. У червні держава наказала банкам та платіжним платформам припинити сприяння транзакціям і видала заборону на «видобуток» валют – торгівлю та використання комп'ютерів для виготовлення нових монет.

Китай планує припинити торгівлю криптовалютою в усіх її формах. У заяві чітко зазначено, що кожен, хто причетний до незаконної фінансової діяльності, здійснює злочин і буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Іноземні вебсайти, які надають такі послуги громадянам Китаю в Інтернеті, також визнані такими, що займаються незаконною діяльністю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати