17 вересня 2021, 19:04

Чому в Сальвадорі протестують проти біткоїна

Тисячі протестувальників вийшли на вулиці Сальвадору, обурені введенням біткойна та закріпленням його як законного платіжного засобу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Віртуальні активи, welcome!"

Про це повідомляє вебсайт ВВС.

Минулого тижня Сальвадор став першою країною, яка почала використовувати віртуальну валюту як законний засіб платежу на рівні з доларом США. Президент Наїб Букеле стверджує, що криптовалюта допоможе сальвадорцям, які працюють за кордоном, повернути гроші додому. Проте демонстранти побоюються, що це призведе до нестабільності та інфляції у збіднілій латиноамериканській країні. Протестувальники підпалили нову машину для біткойнів, а інші тримали таблички з написом «Диктатор Букеле».

Демонстранти зібралися у столиці Сан-Сальвадорі з нагоди 200-річчя незалежності країни, тримаючи плакати з написом «Ні біткойну» та «Поважайте Конституцію». Вони звинувачують Президента у використанні авторитарних засобів, щоб посилити владу. Пан Букеле перейшов до посилення контролю над судовою системою, що дозволило йому балотуватися на другий термін поспіль, незважаючи на конституційні обмеження. «Важливо сказати – вже досить! Те, що робить уряд – це зарозуміло, це авторитаризм», зазначила учасниця протесту Дора Рівера.

Однак Президент Букеле все ще має сильну підтримку в Сальвадорі, адже нещодавнє опитування газет показало, що 85,7% людей все ж таки підтримують Главу держави.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати