03 березня 2021, 16:48

КАС ВС залишив без руху позов, яким удруге оскаржено Указ Президента про відсторонення Тупицького

Прес-служба Верховного Суду

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду залишив без руху позовну заяву, у якій позивач вдруге оскаржує Указ Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020 «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» з моменту його прийняття.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАС ВС розглянув справу щодо плати за харчування в дошкільних навчальних закладах"

Про це повідомляє прес-служба ВС.

В ухвалі від 2 березня 2021 року у справі №  9901/43/21 зазначено, що для звернення до суду у справах щодо прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби встановлюється місячний строк, який є спеціальним для такої категорії справ (ч. 5 ст. 122 КАС України).

Позивач звернувся до суду 26 лютого 2021 року, проте строк оскарження Указу Президента України закінчився 29 січня 2021 року.

Оскільки позовну заяву подано з пропуском строку, КАС ВС ухвалив залишити її без руху та надати позивачеві десятиденний строк із дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду заяви про поновлення строку оскарження та доказів поважності причин його пропуску.

Нагадаємо, позивач раніше вже звертався з позовом до суду. 3 лютого 2021 року Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі № 9901/20/21, мотивуючи тим, що позов не належить розглядати за правилами адміністративного судочинства. Це рішення позивач оскаржив в апеляційному порядку до Великої Палати Верховного Суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати