15 квітня 2020, 15:22

КАС ВС закрив провадження у справі щодо кваліфоцінювання судді першої судової інстанції

Прес-служба Верховного Суду

15 квітня 2020 р. Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду закрив провадження у справі №9901/604/18 за позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо порушень під час кваліфікаційного оцінювання судді.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Батьки мають рівні права на спілкування з дитиною, - ВС".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Так, позивач у позовній заяві просив визнати протиправними дії та бездіяльність ВККС України під час проведення його кваліфікаційного оцінювання, а також стягнути з відповідача на свою користь моральну шкоду.

Як зазначається, повний текст судового рішення буде виготовлено впродовж п’яти робочих днів. Рішення може бути оскаржене до Великої Палати Верховного Суду упродовж 15 днів із дня виготовлення повного тексту рішення.

Проте, як роз’яснив суддя-доповідач у справі, у зв’язку із заходами, спрямованими на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій, що впроваджені через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), строк оскарження продовжується до закінчення карантину та ще на 15 днів.

Нагадаємо, ВС визначив повноваження арбітражних керуючих щодо складання протоколів зборів кредиторів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати