20 квітня 2021, 8:31

КАС ВС розпочав розгляд ще двох справ щодо застосування санкцій до телеканалів

Пресслужба ВС

19 квітня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав розгляд справи № 9901/33/21 за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія "Нові комунікації"», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС висловився про можливість зменшення розміру судового збору під час подання «похідного» позову"

Про це повідомляє пресслужба ВС.

Під час судового засідання представник Служби безпеки України повідомив, що на адресу Верховного Суду надіслано документи, які підтверджують наявність правових підстав для застосування до позивача санкцій, відомості з яких становлять державну таємницю, та просив залучити їх до матеріалів справи.

Верховний Суд задовольнив клопотання СБУ, відклав розгляд справи з метою надання представнику позивача терміну для оформлення допуску й доступу до державної таємниці та ознайомлення сторін з матеріалами справи, які містять інформацію, віднесену до державної таємниці.

Наступне судове засідання з розгляду цієї справи відбудеться 7 червня 2021 року о 14:00.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати