22 квітня 2020, 16:49

Карантинні хроніки Асоціації правників України: місяць потому

Асоціація правників України

Минув місяць від початку обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією. Відтоді Асоціація правників України разом з усіма негайно перемістилася до світу цифровізованих активностей і комунікацій: Секретаріат до самоізоляції, а АПУ — до смартфона.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ & ВС: третій вебінар і ключові тези".

"Ми ні на мить не зупинялися, ба більше – значно прискорили свій темп. Ми готові до будь-якого розвитку подальших подій, однак, зараз пропонуємо на хвилину зупинитися та проаналізувати пройдений шлях", - стверджують в АПУ.

АПУ представила відео-звіт про карантинну діяльність Асоціації упродовж карантинного місяця.

Отже, серед підсумків Асоціації

Заходи: Асоціація правників України перенесла всі масштабні заходи на посткарантинний період, а комітетські та регіональні —  до онлайну. Крім того, започаткована низка нових, адаптованих до поточних подій, вебінарів, зокрема, антикризові та розважальні. Стартували також серії спеціальних онлайн-зустрічей із високопосадовцями та спільний онлайн-проект із Верховним Судом і Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України, присвячений обговоренню останньої практики ВС. При цьому, всі вебінари від АПУ — безкоштовні, долучитися до обговорення або переглянути записи можуть всі охочі.

GR: законотворча робота АПУ набрала небувалих обертів — лише за місяць було направлено 9 комітетських звернень до владних органів та висловлена позиція щодо проєкту Концепції розвитку юридичної освіти.

Медіа: АПУ суттєво розширила інформаційну співпрацю. Так, до переліку медіа в її межах додалося 9 нових ЗМІ. Крім того, соціальні мережі Асоціації активно доповнюються підписниками: на момент підготовки відео-звіту тільки сторінка Facebook подолала новий бар'єр — 17 000 користувачів.

Також у АПУ зазначили, що продовжують втілювати нові проєкти та активності. Слідкуйте за оновленнями на сайті Асоціації та сторінках FacebookYoutube, InstagramLinkedIn та Телеграм-каналі АПУ. Новини щодо всіх змін та останніх подій з’являються в режимі реального часу.

Якщо вам подобається формат АПУ і ви готові підтримати Асоціацію — переходьте за посиланням. "Ми розуміємо, що нині непрості часи не лише для нас, але хочемо зробити все можливе, аби без перешкод втілювати проєкти та онлайн-заходи. Будь-який внесок нині дуже важливий. У знак подяки ми підготували особливі умови членства", - зазначають в АПУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати