16 квітня 2020, 10:34

Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад трьох областей

Урядовий портал

15 квітня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської, Миколаївської та Харківської областей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВР рекомендує посилити відповідальність за експорт протиепідемічних товарів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що відповідні проекти розпоряджень Уряду розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та Методики формування спроможних територіальних громад.

Так, згідно з розпорядженнями, у Житомирській області передбачено 65 спроможних (об’єднаних) територіальних громад, у Миколаївській – 52, у Харківській – 56. Плани охоплюють 100% територій областей.

"Сьогодні були затверджені перші три перспективні плани, які стануть в основі майбутнього адміністративно-територіального устрою України, на основі якого мають відбутися місцеві вибори. Загалом ми пройшли інтенсивний марафон з обговорень, консультацій та узгоджень з народними депутатами, експертами, областями, громадськістю щодо формування цих планів", – прокоментував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, Уряд запровадив дзеркальні заходи до країн, які обмежують українських перевізників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати