22 квітня 2020, 18:29

Кабмін визначив розмір допомоги по частковому безробіттю на час карантину

Прес-служба Мінекономіки

Кабінет міністрів України ухвалив постанову “Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінімальну допомогу по безробіттю підвищено до 1000 грн".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як зазначається, постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати. 

Так, ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цією допомоги малі та середні роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості. 

“Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця.  У  разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого “часткового безробіття”, Уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Своїми рішеннями, ми прагнемо  максимально сприяти збереженню зайнятості та запобігати зростанню безробіття у період карантину та після нього”,  - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

(Для перегляду натисніть на зображення)

photo_2020-04-22_13-32-44

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати