11 червня 2020, 11:19

Кабмін виділив кошти на доплати працівникам МВС

Прес-служба МВС

Кабінет Міністрів України виділив кошти на заробітні плати медикам та працівникам системи МВС, які несуть службу під час коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Систему "Custody Records" запустять в 10 підрозділах поліції".

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначається, що минулого тижня Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до Кабінету Міністрів із проханням виділити кошти зі спеціального фонду COVID 19, щоб Міністерство внутрішніх справ мало змогу забезпечити додаткові виплати медикам системи МВС, поліцейським, рятувальникам, прикордонникам та нацгвардійцям, які працюють під час карантину. 

"Під час введення карантину в країні, працівники системи МВС продовжують виконувати завдання на "передовій" епідемії. Забезпечувати публічну безпеку та порядок у місцях підвищеного ризику. За час карантину на коронавірус захворіло 542 правоохоронці та медики МВС", - ідеться у повідомленні.

У прес-службі нагадали, що згідно з фінансово-економічними розрахунками, МВС просило виділити 171 081, 6 тисяч гривень для додаткових виплат медичним працівникам системи МВС та 2 530 043, 7 тис. гривень для підрозділів цивільного захисту, прикордонників, поліцейських та гвардійців. 

Планується, що отримані кошти підуть на доплати у розмірі до 50 відсотків заробітної плати.

Нагадаємо, в Україні створять робочу групу у сфері сурогатного материнства.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати