20 серпня 2020, 10:31

Кабмін схвалив законопроект про виплати по безробіттю на випадок нових епідемій в Україні

Прес-служба Мінекономіки

Уряд розширив дію статті 47-1 Закону України "Про зайнятість", яка передбачала допомогу по частковому безробіттю на період карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний законопроект був ухвалений сьогодні на черговому засідання Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд посилить контроль за якістю послуг посередників з працевлаштування за кордоном".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як зазначається, наразі законодавство передбачає надання цього виду допомоги тільки в період карантину через коронавірус. Новий законопроект розширює програму по частковому безробіттю і дозволяє отримувати допомогу у випадку встановлення подібних обмежень у зв'язку з іншими захворюваннями в майбутньому та надає Уряду право визначати порядок надання допомоги на період карантину, її розмір, строки надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

"Програма підтримки по частковому безробіттю продемонструвала свою дієвість у запобіганні масовому вивільненню працівників. Завдяки їй вдалося зберегти понад 360 тисяч робочих місць, здійснивши загальні виплати на суму більш 1,5 мільярдів гривень", - зазначили у відомстві.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати