17 червня 2020, 18:42

Кабмін прийняв нові умови визначення ціни скрапленого газу

Урядовий портал

Кабінет Міністрів змінив умови визначення ціни скрапленого газу для населення. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Денис Шмигаль доручив провести аудит витрат Фонду боротьби з COVID-19".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Постанова приводить у відповідність до Закону "Про ринок природного газу" механізм розрахунку стартової ціни на скраплений газ, що реалізується на спеціалізованих аукціонах. Відтепер у формулі ціни використовуватиметься ціна природного газу станом на перше число місяця, в якому проводиться спеціалізований аукціон.

Так, ціна реалізації газу (остаточна ціна, яку сплачуватиме споживач) має включати в себе податок на додану вартість, тариф на транспортування та розподіл природного газу, торговельну надбавку постачальника природного газу із спецобов’язками.

Нововведення дасть можливість встановлювати справедливу ціну на скраплений газ для населення.

Крім того, постановою удосконалюється організація роботи аукціонного комітету з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу.

Відтепер до складу аукціонного комітету включається п’ять представників Міненерго. Персональний склад аукціонного комітету затверджується наказом Міністерства.

Нагадаємо, Уряд схвалив законопроект щодо авіабезпеки за стандартами Європейського агентства ЕАSA.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати