17 червня 2020, 16:44

Денис Шмигаль доручив провести аудит витрат Фонду боротьби з COVID-19

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству фінансів України провести аудит витрат Фонду боротьби з COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Внесено зміни до програми "Доступні кредити 5-7-9%"".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, на засіданні Уряду 17 червня, звертаючись до Міністра фінансів України Сергія Марченка, Прем’єр-міністр нагадав, що приблизно два місяці тому Урядом було створено Фонд боротьби з COVID-19 на загальну суму майже 65 млрд грн. 

"Це величезна сума від українських платників податків і вони мають побачити, на що саме ідуть ці кошти. Тому доручаю Міністерству фінансів провести аудит витрат з Фонду, відзвітувати і опублікувати цю інформацію. Вона має оновлюватися щотижня", - заявив Прем’єр-міністр.

Крім того, він звернувся до Міністрів з вимогою підготувати детальні звіти від міністерств, на що саме пішли кошти, які виділялися на боротьбу з коронавірусом. "Надалі, колеги, давайте домовимось. У разі, якщо ви плануєте отримати кошти з Фонду боротьби з COVID-19, ви маєте це робити публічно. Заздалегідь публікуйте проекти рішень про виділення коштів, пояснюйте суспільству, чому вважаєте, що ці кошти потрібно виділяти на той чи інший напрямок. А ми на Уряді будемо публічно розглядати такі постанови і розпорядження", - додав Денис Шмигаль. 

За словами Прем’єр-міністра, це буде чесно і відповідально по відношенню до суспільства. 

Нагадаємо, Уряд затвердив механізм повернення коштів за пробне ЗНО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати