18 червня 2024, 19:24

IT Law Intensive: новий освітній формат для юристів у Genesis Academy

Екосистема освітніх можливостей Genesis Academy у липні запускає безоплатну подію для українських правників. Під час Genesis IT Law Intensive учасники дізнаються про особливості роботи юристів у сфері продуктового ІТ-бізнесу.Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Подія розпочнеться з тижня відкритих лекцій про IT-право в продуктових компаніях, а завершиться форматом Moot Court — одноденним змаганням для юристів, що попередньо пройдуть на нього відбір.

Тиждень відкритих лекцій відбудеться 15-19 липня та охопить питання: 

  1. Інтелектуальної власності.

  2. Захисту персональних даних.

  3. Захисту прав споживачів. 

  4. Фінансування стартапів.

  5. Регулювання штучного інтелекту.

Фінальним етапом інтенсиву стане Moot Court, що відбудеться 27 липня. Учасників розподілять за командами, кожна з них отримає роль відповідача або позивача. У командах учасники мають опрацювати кейс і вибудувати стратегію для баталії в симуляційному засіданні в суді. 

Проводити лекції, а також оцінювати команди під час Moot Court будуть юристи українських продуктових ІТ-компаній Genesis і Headway. 

"Сфера продуктового ІТ надає юристам чимало можливостей для професійного зростання. Інхауз роль в IT якнайкраще підходить сильним юристам для того, щоб зберігати актуальність та розвиватися. Це стосується не лише інновацій, а й професійної гнучкості та мультиюрисдикційності. Під час IT Law Intensive учасники дізнаються про особливості юридичної діяльності в українських ІТ-компаніях, а також зможуть випробувати свої знання та навички під час симуляційного засідання, де суддями стануть юристи-практики з екосистеми Genesis", — зазначив Володимир Дзьобан, Chief Legal Counsel у Genesis.

Щоб долучитися до змагання, потрібно пройти попередній відбір. Участь можуть взяти як студенти чи випускники правничих спеціальностей, так і фахівці з досвідом роботи в юридичній сфері. Найкращі учасники зможуть отримати job offer у Genesis.

Щоб ознайомитися з детальною програмою та взяти участь, необхідно перейти за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати