06 березня 2021, 10:21

Індивідуальні практики вигідніші, ніж малі фірми: британське опитування

За результатами британського опитування стало відомо, що окремі спеціалісти, які займаються індивідуальною практикою, обігнали малі фірми за рівнем прибутку у співвідношенні до доходу на одного партнера. Про це повідомляє веб-сайт legalfutures.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Стратегії, які американські юристи успішно використовують для процвітання на карантині"

Індивідуальні практики також лідирували у зростанні доходів від гонорару — їхній дохід зріс у минулому році на 12% порівняно з падінням прибутку на 2% у малих фірмах, що мають від 2 до 4 партнерів. Більшого падіння прибутку зазнали фірми, що мають понад 25 партнерів — їх прибуток фірм знизився на 3%. Фірми з 5–10 партнерами прожили минулий рік краще — їхній дохід від гонорару збільшився на 9%.

У звіті за результатами опитування, проведеного національною бухгалтерською мережею MHA, зазначається, що відбулося збільшення кількості стартапів та нішевих практик, що зумовлено гідними платежами та дуже низькими накладними витратами, а також спостерігається зростання невеликих фірм. Для юридичних фірм усіх розмірів прибуток партнерів збільшився більш ніж на 15 тис. фунтів стерлінгів, за винятком тих, що мають 11–25 партнерів — у них відбулося падіння на 3%.

«Зупинка зростання прибутку фірм з 11–25 партнерами, схоже, корелює з подальшим інвестуванням у нових партнерів, — сказали організатори опитування. — Існує період інвестування прибутку з боку існуючих партнерів з акціонерного капіталу в нового партнера, оскільки він, збільшуючи власну винагороду, з часом приносить прибуток фірмі».

Відсотки чистого прибутку зросли майже для всіх видів фірм, причому показник серед практикуючих індивідуальних працівників зріс найбільше — з 12% до 23%. А для фірм, що мають 25 і більше партнерів, відбулося незначне падіння — з 25% до 24%, що все ж залишається найвищим показником.

Юристи індивідуальної практики мали менший період перебування на карантині — середня кількість днів не в офісі минулого року для них становила від 76 до 65. Зовсім інакше було у малих фірмах, які в середньому збільшили кількість днів блокування зі 123 до 130.

«Хоча у більшості фірм спостерігається зменшення отримання прибутку через локдаун, адже на одного акціонерного партнера карантинні обмеження приводили до втрати прибутку в діапазоні від 67 тис. до 385 тис. фунтів стерлінгів. Наразі для великих фірм просто послаблення карантину може принести майже 46 тис. фунтів стерлінгів», — йдеться у звіті опитування.

Керівник професійної практики MHA Карен Хайн зазначила: «Наш останній звіт демонструє важливість надання пріоритету прибутку та зростанню доходів від гонорару. Фірми, які підвищують ефективність, отримають вигоду від більшої прибутковості та фінансової стабільності. Це дасть їм більше шансів вижити на цьому висококонкурентному та складному ринку. Фірми повинні вносити зміни для майбутнього робочого середовища. Це починається з ретельного вивчення штатного розкладу, ІТ, інформації про управління та систем управління справами. Вони повинні максимізувати стосунки з клієнтами, щоб розуміти, які будувати лінії обслуговування, та визначати, які клієнти найбільш і найменш вигідні. Деякі з найвигідніших практик, наприклад, практика індивідуально практикуючого спеціаліста, все ж зосереджені на обмежених послугах, і це додає цінності їхній роботі».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати