02 жовтня 2020, 13:33

Стратегії, які американські юристи успішно використовують для процвітання на карантині

Майже 80 відсотків відомих американських юристів заявляють, що хочуть мати можливість працювати вдома хоча б день на тиждень навіть після того, як пройде пандемія. Про це повідомляє веб-сайт Law Fuel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вплив Covid-19 на систему законодавства в Уельсі"

77% опитаних юристів заявляють, що викликом №1 для їх фірм у період віддаленої роботи є труднощі в розвитку бізнесу. Навіть за найкращих умов адвокати часто намагаються спілкуватися щодо розвитку бізнесу з клієнтами. Багато юристів кажуть, що сьогодні це ускладнилось, оскільки адвокати не можуть використовувати мережеві події, робочі обіди та інші особисті зустрічі.

Звичайно, деякі юристи успішно з цим справляються, проте, як показало останнє дослідження Thomson Reuters Acritas, в якому взяли участь понад 800 юристів, вони використовують інші стратегії, які включають:

1. Зміну способу спілкування: одна з юристок перестала запрошувати своїх клієнтів на загальні веб-семінари, які проводила її фірма, а замість цього почала комунікувати з клієнтами в індивідуальному режимі, щоб краще сприйняти питання клієнта та отримати уявлення про його майбутні потреби. Вона сказала, що майже кожен з її клієнтів прийняв її пропозицію, і це призвело до того, що вона забезпечила вирішення низки нових прибуткових питань.

2. Прийняття особистого плану спілкування з клієнтом: адвокат, який використовує цю стратегію, присвячує 3 години щосереди, надсилаючи персоналізовані електронні листи своїм 50 найкращим клієнтам. У якості винагороди він отримав за місяць 10 нових справ.

3. Бути активним до співпраці: співпраця дозволяє компаніям збільшити дохід. Вона полягає у розподілі завдань між членами команди. Наприклад, команда з 10 юристів з різних галузей може вирішити наслідки для бізнесу конкретного статуту та масштабувати рішення у фірмі набагато швидше, ніж якщо робити це хаотично та всією компанією.

4. Нормування часу роботи: Довгі години вже давно прийняті як невід'ємна частина адвокатської діяльності, хоча це один з факторів загального фізичного благополуччя працівників. До пандемії 68% адвокатів повідомляли, що звичайно працюють більше 9 годин на день. Нові умови, за яких зараз працюють адвокати, пролили світло на переваги меншої кількості годин та позитивно вплинули на їхнє благополуччя. Коли пандемія завершиться і всі повернуться до офісів, критично важливо не повертатися до старих звичок.

Лідери юридичних фірм тут можуть зіграти важливу роль. Щоб розвивати ці позитивні сторони, фірмам слід зосередитись на тому, як вони можуть будувати інклюзивну культуру, заохочувати відкриту та прозору стратегію та розробляти системи і стимули для заохочення співпраці. Самі юристи можуть допомогти полегшити власний перехід до офісу та сприяти власному добробуту, роблячи перерви, організовуючи та плануючи наперед та шукаючи можливості для співпраці.

Нагадаємо, британські юрфірми наймають колишніх міністрів на консультаційні посади.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати