08 квітня 2024, 11:22

«Ілляшев та Партнери» захистили у ВС інтереси міжнародної компанії у трудовому спорі

«Ілляшев та Партнери»

Верховний Суд у складі Касаційного цивільного суду ухвалив остаточне рішення на користь українського підприємства, що входить до складу міжнародної корпорації, у трудовому спорі за позовом колишнього працівника про поновлення на роботі та відшкодування моральної шкоди.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ««Ілляшев та Партнери» стягнули 2 млн євро на користь українського державного підприємства».

Завдяки злагодженій роботі спеціалістів юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» в судах було доведено високі стандарти діяльності клієнта та безумовне дотримання трудового законодавства, повагу до прав своїх працівників.

У 2021 році на українському підприємстві транснаціональної корпорації відбулися зміни в організації виробництва та зміна штату чисельності працівників. Скорочення чисельності та штату працівників було проведено з дотриманням трудового законодавства: було запропоновано вакантні посади на підприємстві для надання можливості працівнику працювати з гідною заробітною платою в сучасній компанії. Замість того, щоб продовжувати роботу, працівник відмовився від пропозицій та подав позов до суду.  

Завдяки своєчасному втручанню команди «Ілляшев та Партнери», обґрунтованій і комплексній стратегії захисту клієнта, Шевченківський районний суд міста Києва не встановив порушення роботодавцем трудового законодавства України та підтвердив законність дій підприємства під час звільнення працівника.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, працівник звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного суду. Адвокати ЮФ «Ілляшев та Партнери» надали в суді беззаперечні доводи дотримання роботодавцем процедури звільнення працівника. Позивач не мав переважного права на залишення на роботі, найменше відпрацював в компанії та мав нижчі показники в роботі, ніж інші працівники на аналогічній посаді, але йому пропонувалась гідна робота, від якої працівник відмовився. Суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що підприємство мало законні підстави для звільнення та не встановив будь-яких порушень трудових прав позивача.

Верховний Суд погодився з рішенням на користь підприємства та підтвердив законність дій і рішень роботодавця під час звільнення працівника.

«Ілляшев та Партнери» представляли інтереси українського представництва міжнародної корпорації на всіх стадіях судового розгляду аж до Верховного Суду. Над проєктом працювали партнер Валерія Гудій і радник Олександр Руденко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати