25 березня 2020, 11:09

Ілля Ємець увійшов до нового складу Держкомісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

Прес-служба МОЗ

Ілля Ємець увійшов в новий склад Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ ініціює розслідування щодо "Медичних закупівель України"".

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"Рішення про це було ухвалено на позачерговому засіданні Уряду 25 березня. Одним з головних завдань Державної комісії є координація діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, пов’язаної із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захистом населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, заходами протидії терористичній діяльності та воєнній загрозі, запобіганням надзвичайним ситуаціям і реагуванню на них", - зазначається у повідомленні.

Очолить орган прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також до складу комісії увійшли: міністр розвитку громад та територій (перший заступник голови Державної комісії), міністр внутрішніх справ (заступник голови Державної комісії), голова ДСНС (заступник голови Державної комісії), міністр Кабінету Міністрів, міністр оборони, міністр закордонних справ, міністр юстиції, міністр фінансів, міністр інфраструктури, міністр енергетики та захисту довкілля, міністр освіти і науки, міністр соціальної політики, а також керівники правоохоронних органів.

Нагадаємо, Ілля Ємець хоче запровадити погодинну оплату для медиків, які борються з коронавірусом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати