10 вересня 2019, 12:51

IFAC вважає, що роль бухгалтерів на підприємствах стає ключовою

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Керівники фінансових служб (Chief Financial Officers, CFO) та фінансові служби підприємств різних форм власності й напрямів діяльності сьогодні чинять вирішальний вплив у процесі прийняття рішень. Саме такий висновок зробила Міжнародна федерація бухгалтерів (International Federation of Accountants, IFAC) за результатами проведених зустрічей на різні теми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Бенчмаркінг: що про нього варто знати аудиторам та бухгалтерам".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, теми стосувалися:

  • бачення ролі CFO та фінансової служби;
  • майбутнє аудиту;
  • інструменти оцінки, які допомагають організаціям трансформувати фінансову службу.

У IFAC вважають, що CFO та фінансова служба мусять як надавати інформацію, так і здійснювати її аналіз, допомагаючи ухвалювати рішення стосовно організаційної структури та збільшення капіталізації. Вони повинні роз’яснювати, як саме капіталізація збільшується зараз, як цей процес буде відбуватися в майбутньому, наскільки стабільним є прибуток.

"Фінансова служба більше не може виконувати роль підтримки чи допоміжної функції й повинна робити більше, ніж складання балансу активів, - заявив Кевін Денсі (Kevin Dancey), IFAC CEO. - Модель ведення бізнесу змінюється, і CFO та експерти з фінансів мають унікальну можливість надати інформацію, необхідну для ухвалення ефективних рішень у сфері довготермінового збільшення капіталізації".

Як зазначається, механізм оцінки IFAC має на меті допомогти радам директорів і керівництву визначити сильні та слабкі сторони своїх фінансових служб та покращити їхнє функціонування.

Нагадаємо, опубліковані рекомендації щодо аудиторських оцінок та використання праці фахівців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати